Prakticky všechna odvětví ekonomiky jsou plná konkurence, která nikdy nespí, takže se snaží vaši firmu dohnat. Proto byste neměli zanedbávat výdaje na marketing a zvláště pak na propagaci. Komunikace vůči zákazníkům je totiž skvělý způsob, jak se proti konkurenci diferencovat. Ideálním prostředkem k propagaci jsou firemní auta se samolepkami a polepy. Tím však propagace nekončí, protože na služebním vozidle může být namontována také podložka pod SPZ.

Proč k propagaci využít služební auta?

Pro většinu firem představují výdaje na propagaci hlavně televizní reklamy a udržování atraktivních sociálních sítí. Služební auta jsou tedy neprávem podceňována, a přitom mohou oslovit velké množství potenciálních zákazníků s vysokou efektivitou. Podložka pod SPZ v kombinaci s polepem a vyladěnými barvami bude na klienty působit atraktivně. Tím podpoříte nejenom samotnou propagaci firmy, ale také budování image v myslích zákazníků. Navíc služebními auty stejně potřebujete jezdit, tak proč je rovnou nevyužít k propagaci.

Podložka pod SPZ jako skvělý detail

I když může podložka pod SPZ vypadat jako nepodstatný detail, v očích zákazníků se jedná o důležitější věc, než byste si mohli myslet. Vaše reklama je díky nosiči SPZ neustále na očích a navíc si můžete nechat vytvořit vlastní grafické schéma. Ve spojení s polepy a samolepkami se pak služební auto stane jedním komplexním propagačním prostředkem vaší společnosti, a to na všech místech, kam s ním vyrazíte.

Kde podložku pod SPZ koupit?

Rámeček na SPZ byste ovšem neměli kupovat za pár korun na tržnici. Naopak oslovte specializovaného dodavatele. Díky české technologii a preciznosti se podložka pod SPZ pyšní skvělou odolností a přitom dostatečnou pružností. Samozřejmostí jsou veškeré certifikace a atesty, abyste mohli s rámečkem pro SPZ do ostrého provozu. Vítaným benefitem od dodavatele je možnost grafického návrhu zcela zdarma.

Pokud chcete dotáhnout propagaci prostřednictvím firemních vozidel k dokonalosti, pak byste měli investovat i do podložek pod SPZ. Tímto malým detailem oslovíte velké množství zákazníků.